spa auto - automatine besepetine plovykla

SPA auto – automatinė bešepetinė plovykla

spa-logo

SPA auto – tai naujos kartos, Vokiečių gamybos bešepetinė automatinė automobilių plovykla. Šis, moderniausias didžiausio pasaulyje automatinių plovyklų gamintojo “Washtec” produktas, paremtas aukšto slėgio valomąja jėga. Jei bijodavote lankytis automatinėse plovyklose dėl galimų šepečių subraižymų – dabar galite būti ramus. Pasirinkus ŠARKO programas Jūsų automobilį lies tik aukšto spaudimo vandens srovės bei šampūnas. Plovykloje taip pat galimos ir įprastos – SOFT programos su šepečiais. Šie SofTecs šepečiai, gamintojo teigimu, šiuo metu yra patys minkščiausi automatinių plovyklų rinkoje, kas užtikrina automobilio saugumą plovimo metu. Tiek ŠARKO, tiek SOFT rėžimuose galimos vaškavimo bei automobilio dugno plovimo funkcijos. SOFT programose galima ir papildoma funkcija – aukščiausios klasės automobilių poliravimas po kurio automobilis spindės dar ilgą laiką.

„SPA auto“ plovykla ne tik puikiai nuplaus Jūsų automobilį, tačiau pasirūpins ypač žiema aktualiu procesu – nusausinimu po jo. Automatinėje plovykloje „egas SPA auto“ įrengtos atskiros plovimo bei džiovinimo zonos ženkliai padidina džiovinimo programos efektyvumą, o kartu tai leidžia greičiau aptarnauti kiekvieną plovyklos lankytoją.

Maloniai kviečiame apsilankyti Lukšio g. 22 įsikūrusioje SPA auto plovykloje bei leisti mums įrodyti, kad tik aukštu slėgiu įmanoma nepriekaištingai nuplauti tiek lengvąjį automobilį, tiek džipą ir netgi mikroautobusus.

SPA auto kainininkas

 

KURO KAINOS

0.569 € 1.965 LT
0.589 € 2.034 LT
0.569 € 1.965 LT
0.589 € 2.034 LT
0.569 € 1.965 LT
0.589 € 2.034 LT
0.559 € 1.93 LT
0.579 € 1.999 LT