savitarnos-plovyklos

Savitarnos plovyklos

Plovimo programos, laikas, kaina.
Eil. Nr. Programos pavadinimas Vieno žetono programos veikimo laikas sekundėmis.

1.

Aukštas slėgis su šampūnu

90 s

2.

Putų šepetys

90 s

3.

Skalavimas

140 s

4.

Karštas vaškavimas

60 s

5.

Blizginimas

60 s

Vieno žetono kaina – 0,65 Eur

e.eurus savitarnos plovyklos žetonai iki -50% pigiau!

 

Trumpa naudojimosi instrukcija

Plaunant automobilį, rekomenduojama naudoti nustatytą programų eiliškumą bei skirti po vieną žetoną kiekvienai plovimo programai. Perjungti programą į kitą, galima ir nesulaukus, kol žetono vertė baigsis. Tokiu atveju plovimo laikas bus perkeltas automatiškai.

  1. Aukštas slėgis su šampūnu“ – tai pirmoji programa, skirta automobilio apiplovimui aukšto slėgio srove specialiu ploviklio ir vandens mišiniu, tirpdančiu purvą. Programa rekomenduojame naudoti prieš pagrindinį plovimą, nuo automobilio nuplauti didesnius nešvarumus. Aukšto slėgio pistoletą rekomenduojama laikyti apie 30 cm. atstumu nuo automobilio paviršiaus.
  2. Putų šepetys“ – antroji programa, tai pagrindinė plovimo programa, kuria naudojantis automobilis plaunamas specialiu šepečiu iš kurio nuolatos teka vaduo su plovikliu. Norint išvengti apibraižymų būtina įsitikinti ar plovimo šepetys yra švarus, bei prieš tai apiplauti automobilį aukštu slėgiu.
  3. Skalavimas“ – trečioji programa, skirta automobilį nuskalauti greitai ir švariai. Pistoletą rekomenduojama laikyti apie 80cm. atstumu.
  4. Karštas vaškavimas“ – ketvirtoji programa. Šilto vandens ir vaško mišinys puikiai konservuoja ir suteikia automobilio dažams blizgesį. Pistoletą rekomenduojama laikyti apie 80cm. atstumu.
  5. Blizginimas – penktoji programa, dar vadinama cheminio džiovinimo programa. Plovyklose įdiegta vandens paruošimo įranga, skirta osmosinio vandensgaminimui. Ši pagalbinė įranga skirta vandens išvalymui nuo druskų. „Blizginimo“ programa leidžia greičiau nutekėti vandeniui, nudžiūti paviršiui ir suteikia automobiliui nepakartojamą išvaizdą. Pistoletą rekomenduojama laikyti apie 80 cm. atstumu.

 

Savitarnos plovyklų privalumai:
  1. Galima savarankiškai pasirinkti plovimo būdą bei trukmę.
  2. Laiko ir pinigų taupymas. Pilnam automobilio nuplovimui vidutiniškai reikalingi 2–4 žetonai.
  3. Kokybė – pats klientas atsakingas už automobilio nuplovimą.
Savitarnos plovyklų trūkumai:
  1. Automobilį reikia plauti savarankiškai – tenka “paplušėti”.
  2. Galimybė sušlapti.

SVARBI INFORMACIJA: remiantis VMI LR finansų ministerijos viršininko įsakymu Nr. VA-24, priimtu 2009 03 12, visi savitarnos aparatai, tarp jų ir savitarnos plovyklos, priima tik žetonus, kuriuos galima įsigyti degalinėje. Atsiprašome už galimus nesklandumus.

Savitarnos plovyklų žemėlapis

KURO KAINOS

0.569 € 1.965 LT
0.589 € 2.034 LT
0.569 € 1.965 LT
0.589 € 2.034 LT
0.569 € 1.965 LT
0.589 € 2.034 LT
0.559 € 1.93 LT
0.579 € 1.999 LT